Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s monitorem

Zdravím,jeden můj kamarád má už delší dobu problém s monitorem... jednou za čtyři měsíce mu na dva dny přestane z ničeho nic fungovat... Říkla že šel někam pryč,za chvili přišel a monitor byl zahalenej modrou barvou a nic nefungovalo... Všechno je zapojené správně,když to vezl do opravny tak už to zase začlo jít...

Díky za rady ;-):-)

CRT monitor? V cem presne spociva problem monitoru? Zkusil bych kabel ruzne prohybat a cloumat, az to zase bude zlobit. Popripade otestovat na jinem PC.

PS: to, ze se monitor spravi "klepanim v aute" dobre znam. Nastesti u me byla oprava pemanentni. :-D:-D:-D

Tak to hodte na reklamaci... nebo kabel jak radi ostatni. (i ten se da reklamovat)

Ja mam zase zkusenosti s podobnym chovanim u HP LCD. D-Sub signal byl OK, DVI obcas sel, obcas ne (a to navic pouze na jednom vstupu). Tesne pred reklamaci jsem se nastval a sehnal si jiny kabel (mam pocit, ze od DELLu). Na prvni pohled me prekvapilo, ze je oproti HP kabelu o polovinu silnejsi (i kdyz vypada docela "pomuchlane" a pokroucene). LCD od te doby funguje bezproblemove!

Byl jsem trochu vice nepricetny, protoze jsem pred tim zkusil 3 jine HP kabely. Porad se to chovalo stejne nevyzpatatelne. A z praxe vim, ze je tim postizeno mnoho kusu HP LP serie 3-[