Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seriozny a stabilny webhosting

Hladam nejaky seriozny,rychly a hlavne stabilny webhosting pre jednu webovu aplikaciu. Musim to mat na dvoch webhostingoch. Jeden uz mam na serveroch webhousu, tam som spokojny. Teraz hladam nieco podobne ale na inych serveroch. Existuje este nieco take na slovensku?

Osobně jsem s Czechií žádné problémy (aspoň zatím) neměl. Cena opravdu není nejnižší, ale nepovažuji to za kritické kritérium. Obecně asi u každé firmy se najdou nějací nespokojení klienti, takže ať tady poradíme cokoli, vždy asi někde na internetu bude někdo na něco nadávat.

No jo, tak co mam robit? :-) Mne sa zda ten FORPSI celkom zaujimavy. Spravujem jeden web na forpsi a uz mam aj dake skusenosti s ich supportom cez web a celkom spokojnost. Len zase to je taky hrackarsky web, html 20-30 navstev denne, to sa s tymto co potrebujem neda porovnat. Tam mam 500 MB databazu a musi tam byt vysoka spolahlivost.

No teraz som pisal na to FORPSI tak odpoved velmi rychla, to by ma aj hned presvedcilo o ich kvalitnom supporte, co je jedna z najdolezitejsich veci.

Ale ked som si pozrel ich ponuku, tak s plnou technickou podporou a 500MB databazou by ma to vyslo na 5508,- Sk bez DPH. Co sa mi zda uz dost. Ako nechcem to zadarmo samozrejme ale hladam najlepsi pomer cena/kvalita a ked to porovnam s webhousom tak je to skoro 3x drahsie.

jeste se muzes podivat na www.anoweb.cz ,ale ani ty ja nemam rad, protoze mi smazali osobni web (provozovali i freehosting) a myslim, ze jen kvuli nekterym nazorum nebot opacne bezeli dal a pritom ta stranka mela daleko vice nesvaru nez moje. Treba nekdo prispeje se zkusenosti, ja jinou nemam a mit s nimi ani uz nebudu.

Muzes zkusit ten web4u.cz, myslimm ze tomu ti chlapy rozumi, delaji to uz od mala a taky jsou hodne vstricni k zakaznikovi - poradili mi nekolikrat i po icq s vecma, ktere v cene rozhodne nebyly.. jen je nemam vyzkousene na necem zatezovem, na to je imho lepsi vse mit pod kontrolou = vlastni server a v mem pripade i vlastni admin :). Ale nejake vetsi reference taky maji. Moje zkusenost je takova, ze jsem s nimi nemel problem a ani jsem se nedocetl na netu, ze by si nekdo na ne stezoval. To jsem si za ty roky docela hlidal, kdyz nekde byla o hostinzich rec.

Kápko: Áno, existuje - Exohosting.sk. Mám tam už niekoľko rokov stránku a zatiaľ bez najmenších problémov. Výpadky absolútne minimálne a odpoveď na prípadné otázky do cca 3 hodín, aj cez víkend. Dokonca aj večer a v noci... V prípade nejakých problémov (ja som mal problémy so skriptami) mi administrátor dokonca poradil v čom je problém a kde sa v skripte nachádza problémová časť. :-)

Zdravim, diky za tip ale prave s exohostingom mam vela vela skusenosti, lebo som pre nich robil aj virtual hosting, cize tych webhostingov som mal od nich niekolko desiatok. Ich sluzby ale podla mna nie su 100%tne, komunikacia tiez nie je perfektna. Vynimkou nebolo ani dvojdnovy vypadok hostingu. Az po mojom upozorneni si vsimli ze aha - nejaka domena nefunguje a spojazdnili to. Ako toto ja nemozem v ziadnom pripade riskovat - vies ked ma niekto zaplateny pristup a pride tam a nefunguje to, tak si bude pozadovat nahradu skody alebo v lepsom pripade vratenie penazi.
Nechcem vyzerat tak ze odmietam kazdy navrh a spekulujem, ale ak by sa jednalo o nejaky prezentacny web malej firmicky s navstevnostou 20-50 ludi denne tak by som to neriesil a dal to na hocico fakt...
Uvitam dalsie navrhy diky.

Dakujem vsetkym sa odporucania a neodporucania.

Vybral som si web4u.cz. Jediny webhoster ktory ma rozumne ceny a neobmedzuje datovo velkost 1 databazy.

Maju tam 21 dni skusobnu dobu tak to budem testovat.

V kazdom pripade odpoved som dostal na otazku bleskovo tak prvy dojem je genialny.