Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem starší hry

zdravim! prosím vás jaké KVALITNÍ starší nebo i novější hry bych rozjel na tomto pc: celeron 667 mhz, 512 mb ram, geforce 2 32 mb, win xp? díky moc za příp. odpověď!!!

Pojdu ti tam tak hry z doby okolo r.2000-2003, napr. nejaky "no one lives forever" alebo quake2, blood (tie dve su hodne starsie, 1997 :), alebo snad ako tak akceptovatelne ti tam pojde aj operation flashopoint. P.S. a samozrejme zabudol som na half-life, ta bola dobra, vsetky gamedisky. (prip. mozes skusit aj half-life2 ale to je 2004 to ti mozno bude sekat). Tolko k akcnym. Samozrejme je ich omnoho viac, tak asi styri prdele :-) Zadaj si do google slovo abandonware a tam mas kopec starych hier.
Strategie by tam tiez mali ist z toho obdobia, dobra akcna strategia bola podla mna "homeworld", samozrejme AOE a AOE2, tie by ti tam tiez mali fungovat.

P.S. prip. napr. tu http://www.gamershell.com/fullgame_download_archive .html sa objavuju starsie hry (plne verzie) ktore uz vyrobca po par rokoch uvolnil na stiahnutie zdarma, su tam aj niuektore dobre veci. Napr. taka trackmania forever, ale to bude na tvojom PC asi dost sekat, snad na nizke detaily to budes moct aj hrat.