Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sata radiče

Mám notebook hp530 a mám problém z sata radičmi. Mám nainstalované radiče sata ale mám jich zablokované. Kdo poradí jak to odblokovat?

Notebook byl kupovaní bez OS ale po prvne mi to delali v servise a jak jsem se koukal na servisáka tak tam neco zmáčknul a instalace pokračovala bez problému. No pak jsem to chtel nanovo instalovat no windows XP a instalaci jsem prerušil z duvodu výpadku elektriny a pak už se to nedalo nainstalovat. Jak si pamatuji tak ten servisák mi říkal že proto to bylo zablokovaní nebo se tam nekdo pokúšel neco nainstalovat a nedokončil to. Nevím presne co tam zmáčknul ale asi O a nejaký F8 nebo F9? to nevím. Až tak jsem se nanho nekoukal. Ale vím že tam nic neinstaloval a neinportoval jen co jsem mu dal a to windows XP nic víc. Tak poradte,já nevím.