Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD nebo INTEL??

Zdravím,
mám v plánu koupit nový notebook, ale ještě jsem se nerozhodl jaký procesor zvolit. Poraďte, je lepší pentium nebo některý AMD? Nejsem pařan, hry prakticky nehraju a počítač využívám hlavně pro práci v CAD systémech a pak pro zábavu - filmy, hudba, internet, úprava fotek a videa, ... Dík za radu

ne každej má prachy na pc+desktop a pravidlnou aktualizaci obou. Navíc mobilní pc je mobilní pc - jiná alternativa pro použivání PC na cestách než mít notebook, neni (prostě mobilní zařízení) jsou lidé, co cestují dvě hodiny ve vlaku denně, či lidé co to chtěj na VŠ a semestrálku dodělávaj na chodbě ... využití je větší a v dnešní době to vklidu muže nahradit desktop.

Jasně že na cesty neni alternativa, ale jako náhrada Desktopu :-D.
Desktop to ještě dlouho nenahradí !

Na CAD je mnohem lepší 2 jádro od AMD je víc jak 2x rychlejší než drahý intel.

Předpolkládám že dotazovatel nebude denně kodovat 3 hodinový filmy na dva průchody a s filtry, což by na intelu trvalo 5h a na AMD 6h ,, a to je asi jediná věc kde má intel jasně navrch.