Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net framework

Docela často se setkávám se sw, kterej pro svůj běh potřebuje Net framework. Z toho důvodu se ptám:

1) Stačí mít instalován jen jeden, nejnovější Net framework? Jedná se (tuším) o verzi 3.5
2) Nezatěžuje běh těchto programů příliš HW slabýho PC? Dá-li se vůbec na takovou otázku odpovědět.
3) Běží (dělá něco) Net framework ve chvíli, kdy ho nevyužívá žádná aplikace?

Díky všem,
Pavel

net.framework3.5 je doplňujúca nadstavba nad net.framework 3.0,net framework 3.0 je samostatná verzia vo viste,vo wxp funguje výlučne ako nadstavba nad 2.0-pokial ver 2.0 vo wxp chýba,ver.3.0 si ju doinštaluje alebo vyžiada jej stiahnutie a inštaláciu,záleží,aká verziu inštalačiek je použitá na inštaláciu ver.3.0 vo wxp, vista už ver 3.0 štandartne obsahuje v štandartnej inštalácii ,jednotlivé verzie net.frameworku sa medzi sebou nenahrádzajú-zbytok už napísal touchwood