Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net framework

Docela často se setkávám se sw, kterej pro svůj běh potřebuje Net framework. Z toho důvodu se ptám:

1) Stačí mít instalován jen jeden, nejnovější Net framework? Jedná se (tuším) o verzi 3.5
2) Nezatěžuje běh těchto programů příliš HW slabýho PC? Dá-li se vůbec na takovou otázku odpovědět.
3) Běží (dělá něco) Net framework ve chvíli, kdy ho nevyužívá žádná aplikace?

Díky všem,
Pavel

Ne, jednotlivé verze (1.1 2.0 a 3.0) spolu nejsou kompatibilní a daná aplikace vždy vyžaduje určitou verzi. Tyto lze mít nainstalované vedle sebe. Teď si nejsem jist verzí 3.5, zda to není kompilát 2.0 a 3.0

net.framework3.5 je doplňujúca nadstavba nad net.framework 3.0,net framework 3.0 je samostatná verzia vo viste,vo wxp funguje výlučne ako nadstavba nad 2.0-pokial ver 2.0 vo wxp chýba,ver.3.0 si ju doinštaluje alebo vyžiada jej stiahnutie a inštaláciu,záleží,aká verziu inštalačiek je použitá na inštaláciu ver.3.0 vo wxp, vista už ver 3.0 štandartne obsahuje v štandartnej inštalácii ,jednotlivé verzie net.frameworku sa medzi sebou nenahrádzajú-zbytok už napísal touchwood