Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je to přesně s aktualizací BIOSu?

Rád bych se zeptal,jak je to přesně s aktualizací BIOSu.

Na jedné straně člověk slyší,že toto se děje formou"flashnutí"a na straně druhé údajně stačí stáhnout si tuto aktualizaci jako samorozbalovací EXEsoubor a ten v PC spustit(tzn.bez Flash disku).

Jak to teda je?Podotýkám,že mi nefunguje Flash disk přes USB porty a já potřebuju aktualizovat BIOS,protože mám nový CPU.

Děkuji za odpověd.:-)

Na jiném místě píšeš, že máš verzi BIOSu 1.11 a chceš flashnout na 1.9 kvůli optimální práci procesoru. Není náhodou 1.11 vyšší verze než 1.9 ? Co očekáváš od upgrade BIOSu? Kde píšou, že BIOS ,který chceš na desku dostat je lepší, než ten, co máš?
Dávej si pozor, abys použil BIOS, který je přesně k tvé desce! Při flashování ve Windows vypni všechny programy, které nemusí běžet.

No, on je rozdíl mezi 1.9 a 1.09 :-) . Kdybys napsal, ke které desce ten BIOS je a v čem je lepší pro tvůj procesor, bylo by vše jasnější. Na stránce s BIOSy pro tvoji základní desku budou určitě chronologicky seřazené i s datem, kdy BIOS vyšel a čím se liší od starších verzí.