Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční monitor

Dobrý den chtěl bych se zeptat zapnu PC a na na monitoru se mi objeví černá obrazovka No signal. Check signal cable. Všechy kabely jsou zapojené tak nechápu kde je chyba, Poradí mi někdo. PC je ještě v záruce. Děkuji

Jestliže je na monitoru napsáno No signal, bude monitor funkční- hlásí, že do něj nepřichází žádný signál z PC. Pokud se při spuštění ozývá z PC přerušovaný tón ( BEEP code ), podle počtu a délky dónů se dá většinou zjistit v čem je problém. Tipnul bych si na uvolněnou grafickou kartu. Zkusil bych kartu vytáhnout a znovu zasunout. Dej pozor, na konci slotu bývá pojistka. Pokud to nepomůže, zkusil bych si půjčit jinou grafickou kartu.