Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno seká se obraz 3D her

zdravim,
dneska jsem si vyměnil větráček (Freezer 64 Pro, desku i procesor mám od AMD), všechno běží ok akorát se mi začaly
sekat věci(3D hry) které předtím běžely bez problému. Nejdřív to běží plynule jako obvykle a pak tak nějak náhodně
se ca po minutě po dvou na asi 5 sekund začne obraz sekat..
větrák je sice malinko větší než ten předchozí ale ničemu v bedně nepřekáží a nic nepřekáží jemu,
no vubec nemam páru co sem mohl podělat takže dík za každou radu
Změna předmětu, původně: seká se obraz (LaKr) (Kráťa)

Bylo by dobre, kdybys ponekud rozvedl HW konfiguraci (typ desky /chipset/, CPU, grafiku). Obecne: pri vymene CPU chladice za pomalubezny se stava, ze "sekundarni" chladici efekt (chlazeni severniho mostu a pameti) jde do kytek. Tudiz bych se zameril zejmena na teploty NB a RAM. Neni neobvykle, ze se teploty zvednou i o deset celsiu. Mas-li tam integrovanou grafiku, muze byt vymalovano...

BTW: Padesat stupnu v iddle je krute moc. Mas to spravne nasazeno?

AMD Athlon 64 X2 dual core 6000+
GeForce 9600 GT (512MB)
chipset AMD 780G / SB700
deska M3A78-EH

neřekl bych že 50° je na dnešní poměry nějak hodně, jinak namontoval jsem to správně...
možná co by mohlo stát za zmínku je že tento větráček je jakoby kolmo na procesor(čili vzduch co fouká nejde přímo na něj, no nejlíp bude když se podíváte na obrázek), což
jsem viděl snad poprvé, ale je fakt že už sem taky dlouho nic nekupoval.

jinak rychlost větráčku mám v biosu nastavenou v hranicích 0°-48° 49°-65° 66°-