Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Muže vir zpomalovat internet ?

Ahoj,mam internet pul roku.Zpočatku internet běžel uplně bez problemu ale posledni dobou kdž zapnu pc tak je internet pomalý,asi tak pohodině se rychlost zvýší na normalní hodnoty (4mb/s),a po další hodine zase rychlost klesne a pořad tak dokola.Zkoušel sem to na jinem pc a internet běžel plynule.Mužete mi poradit zda to děla vir či neco jineho.Předem díky. OS win XP

ctrl+alt+del: správa úloh, záložka procesy (opraveno)
podívej se, který proces si bere nadbytečně moc procent (jde to třídit podle záhlaví "cpu")

kromě předchozích rad ještě jednu: přihlášení jako administrator si nech jen pro instalaci software. svému běžnému účtu pro přístup na net nastav oprávnění jen "user", jinak budeš zavirován furt.