Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil?

Ahoj, potřebovala bych poradit, jaký si koupit mobil.
Chci takový, na kterém se dají dobře psát SMSky, měl by mít budíka, zřetelný zvuk, hodiny, datum, vibrace, T9, připomínkovník...
Nechci žádný miniaturní, alebrž pěkně placatý, lehký, pořádný display aby měl.
Jsem ochotná do toho investovat tak 5000,- Kč Za tu cenu jsou mobily, které toho umí tolik, co bych nejen nevyužila, ale ani s tím mým tarifem (Vodafone odepiš) bych asi ani nemohla.
Tak bych si i připlatila na typ, kterým bych mohla používat dvě různé SIM karty tak, aniž bych je musela vyndávat, ale zas ne za předpokladu, že by byl nějak robustnější.
Preferovala bych typ Nokia, měla jsem dvě, tak abych to neměla těžké s přechodem na jinou značku.

Vložil jsem z došlé pošty, v mobilech se neorientuji. (LaKr) (Kráťa)

Být tebou, tak se podívám u O2, T-Mobile a Vodafonu na paušální tarify,
jsou tam na mobily velké slevy a co 2 roky dostaneš nabídku na nový model
s bezvadnými slevami a starý kousek můžeš někomu věnovat nebo prodat.
Zrovna vloni před Vánoci jsem vyfasoval mobil za 499Kč, který se prodával za 3500
a kdybych vydržel ještě 14 dní, mohl jsem ho mít za 1Kč, ale měli poslední na skladě
a nechtěl jsem čekat, když další sleva nebyla jistá.

Sissy ma tarif, ktery se neda s nicim srovnavat, mam ho tez. Urcite se nikde neplati pausal kolem 10 kc, ze? ;-) Sama za telefon zaplatim mesicne celkem cca 50 kc. Ale myslim si, ze kdyz uz je nekdo u operatora 10 let, mohl by dostat aspon 500 kc slevu na telefon :-D

Přesně tak, jak píše Oslinka.
Já mobil používám především na SMSkování, volání (je drahé) jen v opravdu výjimečných případech.
Stojí mne to měsíčně kolem dvou stovek.
To, že bych mohla mít mobil s dvěma různými SIM kartami, jsem už úplně pustila z hlavy.
Jen proto, abych mohla náhodou použít aktivity, které mi můj tarif neumožňuje, si pořizovat dražší (sice by nevadilo), ale robustnější mobil, by mi vadilo moc.

Jo, tenhle jsem v začátcích firmy měl. Těžkej jako kráva, když jsem ho valil do auta, tak jsem myslel, že mi upadne pazoura. Jak jsme si tenkrát lebedili, co je to za zázrak techniky, že za sebou nemusíme ještě tahat dráty. Na ulici jsem z toho nevolal (ani v bance), vozili jsme to z kanceláře na cesty a to stačilo, aby měl jeden ruce až na zem. Jednou tenhle telefon zachránil život, když jsem zavolal při nehodě v lesích motocyklistovi pomoc. Pak jsme měli NMT Nokie, byl to pouhý telefon, nic jiného to neumělo, akorát paměť asi na 20 čísel. Měl nádhernou třiceticentimetrovou anténu, která mi lezla do nosu, když jsem telefon měl v kapsičce u košile. Stál 50 litrů...