Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Office 2007

Ahoj lidi.Potřeboval bych trochu pomoct. Mám Office 2007 a Outloku nemůžu,když mi přijd mail rovnou odpovědět,al musim napsat novou zprávu jinak to nejde odeslat. Nevíte co mám kde zapnout aby to fungovalo? Díky za rady

v práci to za tebe řeší it crowd, tam nemáš do čeho sám rýpat.
pokud to není pc ve vaší firemní síti, musíš vědět přes koho jsi připojený k netu, a nastavit jeho smtp.
jestliže sis ale rozdrbal nastavení pošty, kde má být jako poštovní server připojený obvykle váš exchange, pak je lepší možností nemíchat ty mailové účty do sebe, a:
-pro druhý soukromý mail používat webové rozhraní freemailu (lepší možnost)
-anebo pro něj využít outlook express, a nastavit opět pop3 a smtp servery - jenže ty protokoly budou ve vaší síti nejspíš blokovány.

Neni to ve firemní síti. A jak říkám když píšu novou zprávu tak to jde normálně odeslat,ale nejde odeslat,když chci na nějakej mail odpovědět. Asi nejspíš to špatně vysvětluju za to se omlouvám

Vysvetlujes to dobre a uz ti odpovedal strejdabrabenec. Ak das odpovedat tak sa to asi odosiela z toho konta v ktorom ti to prislo (to je snad logicke, ked niekto poslal email napr. na email adresu Jozo, tak by sa dost divil keby mu prisla odpoved z email adresy Dezo) - a v tom konkte v ktorom odpovedas mas zle nastaveny SMTP server alebo co. Musis si nastavit obe konta tak aby z nich slo odosielat. Inac utlouk by mal mat niekde aj log s podrobnostami chyby (alebo v tom okne s chybou je aj nejake okno alebo tlacitko s presnymi informaciami o chybe) - co presne tam pise?

Ak das novu spravu tak to zrejme pises pod inym kontom a tam je SMTP nastaveny spravne.