Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP D1400 - usb nebylo rozpoznáno

Chtěla jsem zapojit tiskárnu HPD1400 a při instalaci jsem udělala chybu a USB jsem zapojila dřív než jsem nainstalovala SW z CD. Nyní mi tiskárna nefunguje. Už jsem vše odinstalovala, restartovala a znovu instalovala, ale USB pořád hlásí, že toto zařízení nefunguje správně - nebylo rozpoznáno. Je nějaká možnost nápravy?

Tak ak mas WindowsXP tak skus http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os= 228&lc=en&cc=us&dlc=en&product=2510644&lang=en
to full featured software. (alebo ak mas Vista tak si tam naklikaj ze mas Vista (32bit alebo 64bit podla toho aky mas - vypise to ovl.panley - system), z linku v predch.prispevku)
Skus aj iny kabel. Ked nepomoze ani ten stiahnuty ovladac ani iny kabel (hlavne kratky, na skusku, nech nema viac ako 2m), tak napis, mozno bude treba aj odstranit nejake .inf. Ale najprv skusit stiahnut ten ovladac zo stranok HP, a kratky kabel.

Jake dva subory. Ked tahas nieco z jedneho linku (ten u ktoreho je uvedene "full featured software" alebo take nieco, netahaj nic ine) tak sa ti stiahne len jeden subor. Ten spustis, a postup instalacie by mal vypadat podobne ako instalacia z toho tvojho CD. Ak to nevypada tak ako z CD, tak sa to asi len rozpakovalo do nejakej zlozky tak potom z tej zlozky spustis setup.exe.

dnes jsem vyměnila kabel za kratší a hned se tiskárna chytila. Tak to bylo opravdu tím dlouhým kablem. Byl 3m dlouhý, chtěla jsem tiskárnu dát mimo stůl, tak proto ten dlouhý kabel. Ale jsem ráda, že už konečně tiskne. Díky moc za trpělivost.
Nevím proč 2 soubory. Prostě se mi v adresáři objevily. Možná ten jeden byl neúplný, protože jsem při stahování omylem restartoval PC. Mo ale už je to vše v pořádku. Měj se a zase někdy se s nějakým problémem ozvu. Mám pořád něco.