Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2D.tmp - Počítač mi najednou začal psát chybová hlášení že musel ukončit program 2D.tmp

Dobrý den. Počítač mi najednou začal psát chybová hlášení že musel ukončit program 2D.tmp a napíše tu zprávu s chybama jak tam je to Neodesílat....jenže já žádný 2D.tmp nespouštím a nikdy jsem o něm neslyšel....ukončuje se tak každých 10min....prosím co s tím? neni to nic příjemného
Změna předmětu, původně: 2D.tmp (LaKr) (Kráťa)

Já nějak nevim jak se hodit do toho nouzovýho přes ten boot...při restartu jsem dal F12 objevilo se mi to boot menu a tam jsem dal hardware a spustil jsme normálně disk....vypojil sem net spustil jsem Antispyware a nic to nenašlo (je aktualizovaný) prostě nějak nevim jak do too nouzáku. :-/

jedna technická: nejde nutně o tento konkrétní název - někdy se po startu spustí nějaký zavaděč, který teprve sestaví tvůj vir/spyware - to proto ať ty spouštěcí soubory nejsou pro antiviry/antispyware hned odhalitelné. pokud něco vymažou, na disku stále zůstává program který ten malware vytvoří znovu.

obrázek sejmeš alt+printscreen, uložíš do .png, zkopíruješ na nějaký svůj hosting nebo ukaz.to (vyhýbej se pomalému imageshack), sem vložíš cestu.