Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení 3 PC

Ahoj,
potřeboval bych trošku pomoct :-)
Mám 3 PC, které potřebuji propojovat spíše příležitostně na hraní gamesek.
Stačí, když koupím switch nebo musím mět router?

Díky

tak to není složitý..nicméně můj router má stejně jen jeden vstup, takže switch stejně koupit musím. Každopádně dík za radu, moc si mi pomohl. V těch "switchech:-x" je nějakej speciální rozdíl, nebo se může držet jen počtem portů...?