Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi-N - jaký má dosah (relativní)

Ahoj lidi....mohl by mi někdo poradit jak je na tom s pokrytím wifi-n??? jaký má dosah (relativní) jde mi o to jestli mi to bez problémů pokryje barák a popřípadě blízké okolí...(terasa, balkón..)Díkec!
Změna předmětu, původně: wifi-N (LaKr) (Kráťa)

Mně zas něco říká že se to používá, jinak by Belkin asi moc na těchto routerech neprosperoval když jich má už celou řadu...Docela se to rozjíždí...ale právě s tím nejsou žádný moc zkušenosti...tak sem myslel že třeba na někoho narazím.