Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátové připojení internetu - jak zprovoznit?

zdárek, byl by někdo ochotný poradit mi jak po pokoji udělat bezdrátové připojení k netu? Teď jsem připojený následujícím způsobem: na střeše anténa-koaxiální kabel na půdu-na půdě "Wireless Access Point WL-5450AP" -z něj už vede klasický internetový kabel do mého notebooku. Chtěl bych to poladit abych se po pokoji pohl na net připojovat bezdrátově. (mám doma jeste jeden nevyužitý OvisLink Wireless Acces Point WL-1120AP - tak jestli by se dal nějak využít, - obrátit jeho funkci abych do nej pichnul kabel s netem a antenkou by vysílal po pokoji a ja se bezdratove pripojil svým notasem). Někde jsem četl, že se musi flashnout firmware v tom ovisLinku tímto firmwarem stazeni.html a pak by to mělo nejak fungovat. Tento firmware již v ovisoj mám,ale nevím co dál, jak to nastavit - jsem v tomto směru amatér. Byl by někdo ochotný mi pomoct? predem díky za jakekoli informace.

to jsem udelal jako prvni, hrabal jsem se v nastaveni toho ovise, ale bohužel se mi to nepodarilo a pak jsem na jednom foru zjistil, ze se vlastne potrebuju opacnou funkci, ktera neni standartní. Prý je potřeba jiný firmware, ten jsem tam flashnul, ale zase se mi to nepodarilo rozjet:(