Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou hry přes Ineternet

Dobrý den.

Prosím o radu po nějaké době instalování různých antivirů se mi vyskytl problém. Internet mi normálně "chodí" i online hry uložené na serverech, ale když si koupím hru a chci ji hrát přes internet tak se mi nezobrazují servery nebo se mi ukáže že nejsem připojen k internetu. Dříve to normálně šlo. Myslím si že to něco blokuje ale brána firevol to nejspíše není.

Děkuji za váš čas
[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)[/mod]

Kolik antivirů je momentálně v PC? Kolik z nich má puštěný rezidentní štít? Snad jen jeden z nich...
Firewall je v PC jaký? Jen ten z Windows, nebo nějaký další? Podivej se do nastavení firewallu, zda je pro ty konkrétní hry nastavena vyjímka (tedy jsou povoleny).