Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc na hry kolem 13k

Šel by složit PC na nejnovější hry a stál by kolem 13,000? Nezáleží mi na hlučnosti a dalších blbostech co tady pořád někdo řeší chci jen co největší výkon a co nejlevněji.
Díky za rady pokud nějaké budou. :puff:

pomohl jsem si cenami a kompomentami ze živě (nechtělo se mi hledat)

Procesor AMD Athlon 64 X2 5400+ BE (socket AM2) (2,8GHz, 65W, 1MB) 1 700 Kč
Chladič na CPU Arctic Cooling Freezer 64 Pro 400 Kč
Základní deska Gigabyte GA-MA78G-DS3H - AMD 780G 1 550 Kč
VGA Powercolor AX4850 512MD3-H PCIE 512MB DDR3 dualDVI 3400 Kč
Operační paměť 2048MB DDR II 800MHz (2×1024MB) cl4 850 Kč
Pevný disk Samsung SpinPoint F1 HD502IJ - 500GB SATA II 1 550 Kč
DVD LG GH20LS10 černá bulk (lightScribe) 550 Kč
Case CoolerMaster Elite 331 850 Kč
Zdroj Fortron ATX-400PNF 400W 900 Kč
-------------------------------------------------- --------
celkem cca 11700Kč s daní

k tomu Win XP home/Win Visrat home basic za cca 1500 Kč a jsme +/- na 13tisících i s legálními Wokny.

edit: za 10k samozřejmě bude horší CPU a grafika (HD3850) a levnější zdroj

Hello,

Welcome! You have been registered in your university/college ELMS for MSDNAA online software system. Here you can download, purchase and/or check out CDs from a wide range of Microsoft developer tools, servers, and platforms. There is no charge to download and/or check out the software as long as you are an eligible user in the System.

How Does it Work?

Your university/college is licensed under the MSDN Academic Alliance Program which enables eligible students and faculty members to access software available under the Program. e-academy Inc., a partner of Microsoft, is providing ELMS for MSDNAA to you. Simply log into the System using your username and password included below and start browsing/ordering the software available to you.

Your MSDNAA Online Software System can be found at:
ssinfotech_it

na tenhle strance jen zadam login ktery jsem dostal po podepsani smlouvy a muzu si stahnout jakykoliv operacni system od MS

Nezáleží mi na hlučnosti a dalších blbostech co tady pořád někdo řeší

Ano, je to opravdu velmi příjemné, když jsou hry přehlušovány zvuky vysavače, no ale hlavně že to "jede".
Teď chceš výkon, ale až to budeš mít doma, tak tě to po pár dnech začne srát. Nevěř si, ale je to tak. Poznáš to hlavně tehdy, až si poslechneš jinej tichej počítač a pak sedneš k tomu svýmu. Po pár hodinách ti bude hučet i v hlavě.