Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc na hry kolem 13k

Šel by složit PC na nejnovější hry a stál by kolem 13,000? Nezáleží mi na hlučnosti a dalších blbostech co tady pořád někdo řeší chci jen co největší výkon a co nejlevněji.
Díky za rady pokud nějaké budou. :puff:

Nezáleží mi na hlučnosti a dalších blbostech co tady pořád někdo řeší

Ano, je to opravdu velmi příjemné, když jsou hry přehlušovány zvuky vysavače, no ale hlavně že to "jede".
Teď chceš výkon, ale až to budeš mít doma, tak tě to po pár dnech začne srát. Nevěř si, ale je to tak. Poznáš to hlavně tehdy, až si poslechneš jinej tichej počítač a pak sedneš k tomu svýmu. Po pár hodinách ti bude hučet i v hlavě.