Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé Win XP SP3 na Pentium 4

Čau, mam problém... Mám OS Windows XP Professional Service Pack 3. Procesor je Pentium 4 pracující na frekvenci 2.7 GHZ, HDD Seagate, 250 GB, RAM - 1GB. Poslední dobou se mi PC začal hrozně zpomalovat... Třeba při startu plochy mi nabíhá 5 minut, když si dam Firefox, nebo Operu, taky dlouho načítá, prostě celkově pomalý reakce. Takovej problém jsem nikdy neměl a poslední dobou to de do horšího... Dokonce jsem reinstaloval XPčka a aktualizoval na SP3. Chvíli se nic nedělo, šlo to v pohodě a po tejdnu zase problémy... Dokonce jsem zvětšil i virtuální paměť na 4000 MB, ale to nepomohlo... Nechce se mi celej PC vyhazovat, nebo renovovat, je to škoda :-(
Prosil bych o radu, Díky...

No, abych řek, měl jsem tam dost virů...

v tom případě pomůže jedině:
- znovu odvirovat
- znovu odspywarovat
- podívat se co se spouští automaticky po startu a 3/4 toho vypnout
- zamyslet se nad všemi anti- programy co tam něco hlídají, jestli mají smysl
- heslo k administrátorovi sdělit psovi nebo někomu příčetnému v domácnosti, uživateli jarda22 nastavit pouze práva "user"

pak nebude třeba každého půl roku kupovat nový počitač, protože starý je "zpomalený"