Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé Win XP SP3 na Pentium 4

Čau, mam problém... Mám OS Windows XP Professional Service Pack 3. Procesor je Pentium 4 pracující na frekvenci 2.7 GHZ, HDD Seagate, 250 GB, RAM - 1GB. Poslední dobou se mi PC začal hrozně zpomalovat... Třeba při startu plochy mi nabíhá 5 minut, když si dam Firefox, nebo Operu, taky dlouho načítá, prostě celkově pomalý reakce. Takovej problém jsem nikdy neměl a poslední dobou to de do horšího... Dokonce jsem reinstaloval XPčka a aktualizoval na SP3. Chvíli se nic nedělo, šlo to v pohodě a po tejdnu zase problémy... Dokonce jsem zvětšil i virtuální paměť na 4000 MB, ale to nepomohlo... Nechce se mi celej PC vyhazovat, nebo renovovat, je to škoda :-(
Prosil bych o radu, Díky...

No, abych řek, měl jsem tam dost virů...

v tom případě pomůže jedině:
- znovu odvirovat
- znovu odspywarovat
- podívat se co se spouští automaticky po startu a 3/4 toho vypnout
- zamyslet se nad všemi anti- programy co tam něco hlídají, jestli mají smysl
- heslo k administrátorovi sdělit psovi nebo někomu příčetnému v domácnosti, uživateli jarda22 nastavit pouze práva "user"

pak nebude třeba každého půl roku kupovat nový počitač, protože starý je "zpomalený"

tipuju vadnej hdd. zkusil bych to překlonovat na jinej nebo naisntalovat na jinej, nakopírovat data a překlonovat na starej jestli to pojede zas pomalu máš jasno.