Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poděkování rádcům

Jako nekvalitnější rádce se mi tu jeví MM. Jeho rady jsou obsáhlé, kvalitní a jako jeden z mála se tu velmi vyzná v elektronice. Od Tesly Rubín až po moderní přístroje. Jsi nejlepší
Karel- jeho příspěvky taky čtu rád, i když to není žádný velký odborník, tak většinou píše vtipně, že se zasměju a má boží avatar
Pan Fiala Dokáže velmi dobře zapojit logické myšlení.
MM.tank zase dost se vyzná v HW

Vypracoval jsem síťový graf. Jedno navazuje na druhé. Náhody jsou vyloučeny, anebo se s nimi počítá. Pokud bude vzestup cen rovnoměrný, jako dosud, koupíme si první automobil za… malý moment… za pět a tři čtvrtě roku. Výchozím bodem je samozřejmě svatba. No, a potom už jsou jen samá pozitiva a sociální jistoty. První dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě. Pak již výše zmíněný automobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě. Mezitím samozřejmě rekreační chata, taktéž i barevný televizor, přívěs, a tak dále, a tak dále, a tak dále, na deset let dopředu.

Protiřečíš si, jsem přesvědčen, že upřesnění a rozvoj struktur vyzaduje rozšiřování logistických prostředků a směru progresivního rozvoje. Vzájemné postavení organizačních autorit stejně jako počátek každodenní práce na poli formování pozice ve značné míře podmiňuje vytvoření modelu rozvoje.

Když jsme poprvé skákali v Hřiměždicích z "desítky", náš kapelník zatleskal a zvolal na celý lom: "Skáču první!" Jenže někdo z nás ostatních abonentů na skok smrti už to nervově nevydržel a skočil. Kapelník na to zvolal: "První jsem já, tohle byl předskokan!" Načež si ucpal nos a skočil tak blbě, že si "natloukl" zadek a nemohl celý den ani pořádně sedět. :-)