Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poděkování rádcům

Jako nekvalitnější rádce se mi tu jeví MM. Jeho rady jsou obsáhlé, kvalitní a jako jeden z mála se tu velmi vyzná v elektronice. Od Tesly Rubín až po moderní přístroje. Jsi nejlepší
Karel- jeho příspěvky taky čtu rád, i když to není žádný velký odborník, tak většinou píše vtipně, že se zasměju a má boží avatar
Pan Fiala Dokáže velmi dobře zapojit logické myšlení.
MM.tank zase dost se vyzná v HW

A taky na Fuenteho, odborníka na breberky, na Kmochnu, odborníka na video, na tebe, elektronika, ač věku nižšího, přesto potenciálu velkého, na mě, odborníka na hovno, na Mifa, taky znalce HW a taky ještě na .... no je jich hodně.