Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejvhodnější vypalovací program

Dobrý den, mohli by jste mi doporučit nějaký dobrý vypalovací program? Nejčastěji vypaluji textové soubory a fotografie. DVD budu vypalovat jen občasně, ale ráda bych, aby se dalo vypálit i menu zvlášť, jestli to jde.

Dlouho jsem hledal náhradu za Nera, až jsem skončil u tohoto:
infrarecorder.sourceforge.net
- je free a česky, vyzkoušel jsem toho hodně, ale tento jediný dokázel Nero nahradit. Od Nera mě odradila ohromná nabubřelost, tuny přidaných funkcí, ale každá jen polotovar, po jeho instalaci se soubory registrů zvětší o několik mega, často nejde odinstalovat a potřebuje se na to speciální soft, i po odinstalaci zůstávají zanesené registry, vypalování se postupně stalo jen doplňkovou funkcí.