Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejvhodnější vypalovací program

Dobrý den, mohli by jste mi doporučit nějaký dobrý vypalovací program? Nejčastěji vypaluji textové soubory a fotografie. DVD budu vypalovat jen občasně, ale ráda bych, aby se dalo vypálit i menu zvlášť, jestli to jde.

Dlouho jsem hledal náhradu za Nera, až jsem skončil u tohoto:
infrarecorder.sourceforge.net
- je free a česky, vyzkoušel jsem toho hodně, ale tento jediný dokázel Nero nahradit. Od Nera mě odradila ohromná nabubřelost, tuny přidaných funkcí, ale každá jen polotovar, po jeho instalaci se soubory registrů zvětší o několik mega, často nejde odinstalovat a potřebuje se na to speciální soft, i po odinstalaci zůstávají zanesené registry, vypalování se postupně stalo jen doplňkovou funkcí.

hehe ved som tu este nic nenapisal :-)
Mal som prilozeny k vypalovacke Nero (essentials 7.x) a da sa to aj pouzit a aj odinstalovat a ked tam clovek pri instalacii odskrtne hovadiny a neasociuje si vsetky subory na nero, tak sa to aj da mat nainstalovane bez ujmy na zdravi (Windowsov).

Mam nainstaleny aj free CDburnerXP ( cdburnerxp.se ) myslim ze je celkom pouzitelny, vie aj robit bootovatelne CD (na rozdiel od nero EXPRESS). Dnes je uz free programov kopa (a tusim ze vsetky vyuzivaju nejaky interface na palenie od MS (pssst :))) ktory je vo WinXP a vyssie)