Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHyba hardwaru portu nebo jiného zařízení pro připojení

Dobrý den,mám takový problém,neustále mi spadává připojení k internetu.Mám fofr internet od ufona,modem mám USB modem-ADU-510l CDMA EVDO Modem.Když se připojím tak to tak pět minut funguje a pak když chci přejít na jinou stránku tak se objeví hlášení stránku nelze zobrazit a už se nikam nedostanu.Musím se v programu od ufona odpojit od internetu ale když se zkusím znova připojit tak se objeví zpráva-CHyba hardwaru portu nebo jiného zařízení pro připojení.Potom musím celý modem zezadu z počitače vytahnout a znova zapojit.Tahle procedura se opakuje tak 4x než mi přpojení začne fungovat bez problému.Ale když příště sednu k počítači tak je to zas.Poraďte co stím?předem děkuji za odpověď.

pokial je problém s usb radičom na doske,doporučujem zakúpiť prídavný pci usb2.0 radič s čipom NEc a zapojiť usb modem cez neho,externý hub obvykle nič nevyrieši,modem bude stejne nútený komunikovať s koreňovým radičom,ktorý je na doske a pokial si s ním nerozumie teraz,nebude si s ním obvykle rozumieť ani cez hub.Za vyskúšanie by to ovšem stálo,nevylučujem,že by to mohlo v niektorých prípadoch pomôcť,aj keď sa všeobecne príliš nedoporučuje pripájať takéto zariadenie cez usb huby.Pokial má modem aj lan konektor,tak ako už bolo písané predomnou,je to jednoduchšie a stabilnejšie pripojenie