Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s torrenty - nebjevíse okénko kam uložit soubor

Prosím o radu
mám visty, na nich NOD, připojuji se k veřejné a nezabezpečené síti přes TP-link a z něho kabelem do notesu. Nejde mi stahování torrent souborů třeba z Mininovy. Vypnul jsem NOD, ale stejně to nepomohlo. Při kliknutí na stažení torrent souboru se nobjeví ani okénko kam uložit soubor,dole se začne načítat stránka, ale ta se vůbec nenačte. Pritom ,když do µTorrentu (verze 1.7.7) dám soubor třeba z CD, tak stahování funguje.
Fakt nevím co s tím.
Dík za pomoc
Změna předmětu, původně: Problém s torrenty (LaKr) (Kráťa)

Kliknu na Stáhnout jako.. objeví se stahování souboru,ale nestahuje to. Po chvíli to vyhodí hlášku Připojení k serveru bylo resetováno. Pri kliknutí na torrent třeba na Mininově a Stáhnout jako.. to vyhodí hlášku: Server vrátil neplatnou nebo nerozpoznatelnou adresu.

Firemní počítač to není. Je můj, když je pauza,aby to trochu utíkalo. A na firemní síť se taky nepřipojuji. Je to veřejná a nezabezpečená síť a je zdarma. Domnívám se, že ji provozuje iol. Trochu jsem se v tom pošťoural a zjistil jsem, že problém bude asi v DNS. Mámv protokolu IPv 4 nastaveny DNS servery napevno. Jde o OpenDNS. Protože když dám automatiku v tomto protokolu, tak mi bezdrátová síť přestane jít. A na jinou se nepřipojím, buď je slabý signál a nebo mám problém s DNS. (Kolega má XP a ty mu běhají bez problému). A teď jsem zjistil, že OpenDNS stahování z P2P blokuje. Buď tam budu muset nastavit jiné servery a nebo se budu muset spokojit s tím co mám.