Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekani her

Zdravim nechapu jednu vec proč se mi seka nhl 08
moje sestava:CPU:AMD Athlon 64 X2 5200+ EE BOX
zakladni deska:ASUS M2N-SLI
graficka karta:Sapphire ATI Radeon HD 3870 512MB DDR4 11122-03-20R (ovladače nejnovějši)
ram:Zeppelin 2GB 800MHz
zdroj:Fortron FSP500-GLN 500W Blue Storm II
windows:Home edition servis pack 2
HDD:80GB ATA
Myslim že na teto sestavě by se nemělo sekat třeba nhl 08 na ful nebo jo?
a co by ste mi poradili vyměnit.DÍÍÍÍÍÍÍÍKY

Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (MM..)

Čéče, já ti nevím. Takový komp a ATA 80Gb HDD je poměrně zajímavá kombinace,
zvláště s dovětkem, co mám vyměnit. :)) V HDD to asi nebude. Takže napřed:

1) Pokud máš originál, nainstaluj si poslední patch ze stránky hry
2) Odinstaluj ATI drivery, nejnovější nemusejí být best (totéž pro GF)
a šoupni tam Omegy: ati.php
3) Pokud to nezabere, stáhni sobě nové ovladače pro základní desku.
4) Když pořád nic, zkontroluj Aktuální režim přenosu u HDD a ROM,
nikde nesmí být PIO, mám na mysli Správce zařízení, položka řadiče.

Fuente, obávám se, že Omegy jsou už bohužel beznadějně zastaralé (speciálně pro tyto nové karty). Autor Omegy má v současnosti problémy se zdravím své manželky, a tak celkem logicky na Omegy hází bobek.

V současnosti doporučuju instalaci ČISTÝCH driverů (bez CCC) přímo od ATI a následnou instalaci Omegy BEZ vlastní instalace ovladačů. Jo, a je třeba taky ještě aktualizovat AtiTray Tools na betaverzi, která podporuje HD3870 karty, tj. 1.4.7.1127 minimálně (pokud není novější)

Jinak podle mě je celý problém ve špatně nainstalovaných ovladačích desky, nebo rozes... systému jako takovém.