Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit hra

Dobrý den.před nedávnem jsem koupil hru REX. Při spuštění mi přejede DEMo, které nejde ani kliknutím přeskočit, a po něm mi najede hláška, že se vyskytla chyba a program neodpovídá.
Na hře píší že je potřeba
OS Windows 98/Me/2000
Proc.Pentium 166 MHz, pamět 32RAM
4x rychlostní CD-ROM, DirectX7.0(to nevím co je:.( )
Zvukovka 16-bit.

Můj OS.
WIN XP Home editon verze 2002
AMD Atlon(tm)64x2 Dual Core Processor 5000+
2,61Ghz, 2GB RAM
grafika NVIDIA GForce 8600GT
CD-ROMka- HL-DT-ST-DVD-RAM-GSA-H58N

díky za radu. Denis P. Pardubice

Máš jiný OS, jinou verzi DirectX a divíš se, že to nefunguje? Zkusil ses podívat, zda existuje nějaký patch, kontaktovat výrobce nebo spustit tu hru v režimu kompatibility pro nějaký podporovaný systém?
To napíše jen "vyskytla se chyba"?

omloovám se za nedostačující info v tom, že píší že na spuštění hry je potřebaminimálněten Os win98.
Ano, po kokončení Dema to vyhodí tabulku že při puštění se vyskytla chyba a program neodpovídá.
Známý má stejný OS jako já a hra mu běží, chtěl jsem to jen zkusit, zda by jste nevěděli v čem může být háček.

Znamy ma aj stejny PC? S dualcore CPU? Asi nie. Moze pomoct nejaky blokovaci SW na vypnutie jedneho jadra CPU neviem zhlavy nazov pozri si dnesne dotazy na poradni a najdes, prip. vypnut druhe jadro CPU v BIOSe ak tam take nastavenie je.
Prip. ako som uz pisal directx si preinstalovat cely balik od MS, a pohladat patch na strankach vyrobcu hry atd.