Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje obraz ve videu

Zdravim, mám menší problém s jedním filmem. Když ho spustím, vidím místo obsahu jen tmavě zelenou barvu, přitom zvuk jde normálně. Po několika vteřinách či minutě se zobrazí tradiční hláška windows o chybě s volbou "odeslat zprávu o chybách" a "neodesílat". Nevíte prosím čím to může být, případně jestli to nebude slabým počítačem? Děkuji.

loading...

blbě stažený kdovíjaký fujtabl. na začátku nemáš kodek proto ti jede jen zvuk a kouske dál je "na filmu" něco co zasekne přehrávač. při stahování porna jsem občas na takový soubor narazil. zkus jinej přehrávač

slabým pc to nebude pokud jiné filmy jedou

to nebude počítačem - ta chyba bude obsahovat, že player zhavaroval v přehrávacím filtru (jak říkáte kodek).
-----
Možnosti:
1. odinstalovat megasuperhyper codecpacky a nainstalovat pouze jednotlivé filtry, nebo balík CCCP, který je jakž takž šetrný.
2. nepoužívat player který vyžaduje instalaci "kodeků" a používat "bezkodekový - třeba VLC player nebo KMPlayer - oba v češtině".
3. zjistit chybovou hlášku (v čem player zhavaroval- v jakém souboru) a ten aktualizovat, popřípadě použít alternativu.

Doporučuji stáhnout VLC player, ten kodeky nepoužívá, umí přehrát leccos od přírody, má vše potřebné a hlavně funkční v sobě zamontované. Když to VLC přehraje, je závada v kodecích. Odinstalovat všechny a načerpat je z prověřeného zdroje čerstvé.

GOM vyzkoušej, nemá chybu, čeština je taky dostupná.
Při instalaci zvaž, zda zatrhnout používání GOM filtrů
nebo filtrů z Windows (CCCP atd.)
Možnosti toho přehrávače jsou opravdu kůl,
vesele přehraje i nedotažená AVI z netu, i když s artefakty samozřejmě.
KM Player taky hodně dobrý, VLC mi nějak úplně k srdci nepřirostl,
ale je k němu sesterská jednodušší a naprosto stabilní alternativa,
název teď z hlavy nevím.