Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje obraz ve videu

Zdravim, mám menší problém s jedním filmem. Když ho spustím, vidím místo obsahu jen tmavě zelenou barvu, přitom zvuk jde normálně. Po několika vteřinách či minutě se zobrazí tradiční hláška windows o chybě s volbou "odeslat zprávu o chybách" a "neodesílat". Nevíte prosím čím to může být, případně jestli to nebude slabým počítačem? Děkuji.

GOM vyzkoušej, nemá chybu, čeština je taky dostupná.
Při instalaci zvaž, zda zatrhnout používání GOM filtrů
nebo filtrů z Windows (CCCP atd.)
Možnosti toho přehrávače jsou opravdu kůl,
vesele přehraje i nedotažená AVI z netu, i když s artefakty samozřejmě.
KM Player taky hodně dobrý, VLC mi nějak úplně k srdci nepřirostl,
ale je k němu sesterská jednodušší a naprosto stabilní alternativa,
název teď z hlavy nevím.