Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení pc

Dobry den,
Chci si nejak vylepsit pc a moc tomu nerozumim tak bych se chtel na vas obratit jestli by jste mi nepomohli, rad si totiz zahraji najakou tu hru a muj pocitat uz na ty nejnovejsi nestiha.
Ma konfigurace:
Intel Pentium4 3,00GHz
Zakladní deska-Intel sandusky D945PSNLK P4 LGA775, DDR2, 1394, SATA2, NET
PAMET DIMM 2x512MB DDR2, 400MHz, CL3, KINGSTON
GRAFICKA KARTA- GIGABYTE GEFORCE 6600 GT PCI-E
ZDROJ- FORTON 350W

Vymena by se asi mela tykat graficke karty a pridani pameti ram a asi mozna i zdroje akorat nevim co vse mi podporuje ma deska tak jestli by jste mi v tom poradili a napsali priblizne ceny novych komponentu.

Dekuji mnohokrat za odpoved

Asi nejrozumnější by bylo to celé prodat a pořídit sestavu např. co spočítal VN s tím že tam v rozpisu chybí case (cooler master elite cca 1000kč), HDD (WD640AAKS cca 1650kč) a dvd pálička (sata, cca 650kč).

Levnější by bylo koupit tu 4850 a 2*1giga ram (s tím že starší vga počká ve skříni na rozhodnutí prodat to celé a nechat si jen 4850 a nové ram ) jenže by zřejmě nestačil zdroj (protože jen cpu sežere až 100w) a tím se to celé komplikuje.