Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace tiskáry Canon LBP2000 ve Windows 10

Dobrý den,
prosím o radu s instalací tiskárny Canon LBP 2000 ve Windows 10.
Mám stažený ovladač přímo ze stránek Canon pro tuto tiskánu a operační systém.
Tiskárna je již straší (cca 15let) ale v předešlém Windows 8 fungovala bezproblémově
Již samotná instalace hlasí problémy a ve finále se jakože nainstalovaná v tiskárnách ukáže. Ovladač vypadá tak jak by měl.

Při tisku ať už zkušební stránky nebo čehokoli jiného vytiskne na stánce pouze:

PCL XL Error
Subsystem: KERNEL
Error: UnsupportedProtocol
Operator: Parent Stream
Position: 0

Děkuji moc za případné rady či řešení podobného případu.

Tak se nakonec povedlo. Zkoušel jsem tiskárnu i na jiném PC s W10, ale ovladač pro W10 je neopužitelný. Instaloval jsem tedy jakousi utility od microsoftu pro univerzální tisk laserových tiskárena a nakonec ovladač od Canonu pro Windows 8 (čeština), který se tvářil, že není pro W10. Tiskárna tedy nakonec funguje i když si nejsem jist co přesně toto způsobilo :o)