Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý počítač

Dobré ráno,

mám problém s PC, když třeba dohraju nějakou hru, tak pak dlouho načítá okno windowsu (nejdéle, dole v pravo hodiny), nebo třeba prohlížeč když zapnu, tak také dlouho než se načte, třeba ráno a i po nějaké hře. Je to takové zpomaléné ..

Ram mám 512, tak proto bych se chtěl zeptat, na nějakej program jak něco asi vyčistit, jestli není třeba zaprasenej, bo tak něco..

Děkuji

kdyz uz jsme u toho co muze neprilis znaly uzivatel jako ja mazat v ccleaneru? jsou tam ty dve zalozky , tu druhou - aplikace mazu celou, myslim ze tam nemuzu nic pokazit ale muzete mi prosim poradit co muzu smazat v zalozce windows? ( ja vim, vsechno, jen abych to pak jeste spustil :-D)

Kolik MB "odpadu" Ti nasla analyza CCleaneru? Pokud je to pod 30 MB, nema cenu to resit.
Ja pouzivam implicitni nastaveni CCleaneru. Skouknu seznam souboru, co nasla ke smazani analyza a o smazani rozhodnu az nasledne. To mazani je implicitne standardni, neprepisovaci.

Bezztratove muzes jeste zkusit defragmentaci registru, kam si Windows sahaji mnohokrat za sekundu, viz freeware zde: erunt

Obvykle se pak reakce Windows zrychli, pokud je komprese (zobrazena doprednou analyzou) vetsi nez 3%.

Dale pak muzes prepnou Windows zobrazovani na "Adjust for best performance" na karte Performance Options, kterou najdes v System Properties (stiskni tlacitka Windows+Break).

Jak jses na tom se swap filem? Pevna velikost?