Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi, Archer v300

Dobrý večer
Mám problém s WiFi jsem připojen bez přístupu k internetu u WiFi se oběvuje vykřičník. Toto mi dělá každý den, musím restartovat modem potom je vše v pořádku. Modem mám týden, je úplně nový : Archer vr300. K WiFi je připojeno přes hostitelskou wifi : TP-LINK TL-WA850RE, notebook, stolní počítač, dva mobily. A přes moji WiFi dva mobily. Čím to může být. Děkuji za rady.

Mrznutie tplinkov je normalna vec. Existuje v nich totiz zamrzacia chyba, ktoru za 10 rokov este nikto neopravil. Mozno preto, lebo nieje jednoduche tu chybu vyvolat a mrzne to len malokomu. Dost casto pomaha dat router do inej izby.

zapojení mi není moc jasné, tak se ptám:

                   wifi                              wifi
1) zdroj internetu ---> [bytový repeater tl-wa850re] ---> [archer vr300] v režimu wds

                   wifi                              lan
2) zdroj internetu ---> [bytový repeater tl-wa850re] ---> [archer vr300] v režimu router / switch / bridge?

1) wds to prý není.
2) repeater nevím jestli umí jen režim client, na to by byl dost nevýhodný. ten archer je do repeateru připojený kabelem? a v jakém je teda režimu?
odkud se vlastně sosá internet do repeateru s anténou s malým ziskem?

zdroj internetu ---> [archer vr300] v režimu dsl modemu router ---> wifi [bytový repeater tl-wa850re]

Zdroj internetu krabičku ve zdi mám já v přízemi do které je zapojen router archer vr300 z routru je zapojen stolní počítač přes kábel a přes wifi z router archer vr300 je v prvním patře připojený [bytový repeater tl-wa850re]

ok, ty tvé formulace v původním dotazu byly dost zmatené, kdo je připojený přes čí síť, už je to jasné.

repeatery v cestě jsou problematickými krámy, jak vidíš.
nevím jestli to wa850re nemá nějaký šetřící režim, který přes noc způsobí rozpojení a neschopnost se ráno připojit.
leckteré krámy mají napevno zadrátovanou americkou normu = jen 11 kanálů. jestliže router má při české normě 13 kanálů a když není nic připojeno, napadne ho nastavit si nezarušený kanál 12-13, pak může mít repeater ráno smůlu.
zkus nastavit vysílací kanál routeru napevno z 1-11, kde je míň zarušeno:

http://screenshots.portforward.com/routers/TP-Link/Archer_VR2600/Advanced_Wireless_Settings.htm
wireless - wireless settings - advanced - channel
napevno dále na stejné stránce: security / version, taky: channel width

lepší by bylo k tobě do brlohu přivést v liště kabel z routeru, ten zakončit nějakým ap (může být i router v romto režimu). průchodnost wifi není žádný zázrak a repeater ji snižuje na polovinu. (ale zase může mít lepší signál kvůli umístění na polovině trasy)