Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta výkonu, ale nestálá, např. obden

Zdravim, tento počítač už mam přes 2 roky, ale poslední dobou se mi trhají hry, které se předtím netrhaly.
Třeba Pro evolution soccer 2008, půl roku jsem ho hrál na rozlišení 1024x768 a low detaily, a před pár dny se mi hra začala trhat, ikdyž jsem snížil rozlišení na 800x600, nepomohlo to a co víc druhý den jsem PC pustil, tak po dvou nebo po třech hodinách jsem zkusil PES 2008 a najednou se netrhal.
Říkal jsem si, že by to možná mohlo dělat mé AVG 8 free, taky že bylo vypnuté, po chvíli jsem potřeboval skenovat jeden soubor, tak jsem AVG zapnul proskenoval a vypnul a PES 2008 už se zase trhal, a nepomohlo ani restartování. Stalo se mi to i u jiných her. Na disku jsem uvolnil místo, takže teď tam mam volno přes 100 GB, vyčistil jsem registry, defragmentoval disk, proskenoval programy Adware, NOD32, Super AntiSpyware a Spyware terminator, restartoval a nepomohlo to.
Ani druhý den to nebylo lepší, až zase následnující dva dny to bylo vpořádku a až zase dnes mam problem zpět. Nevíte, co by to mohlo způsobovat?

Windows XP Home edition
Intel celeron d 325 2,53 GHz
2 x 256 MB RAM
Geforce 6200 128 Mb

děkuji za rady

Poté, co jsem vám sem napsal, jsem šel tak na 3 hodiny pryč a když jsem přišel, přečetl jsem si vaše odpovědi a zkusil jsem první zápas v pro evu- dávam jako příklad tuto hru, protože když se mi to takhle seká nic jiného ani nehraju.
Takže první zápas běžel krásně plynule, takže jsem spustil everest a podíval se na teploty:
základní deska 42°C
CPU 63°C
GPU 56°C
HDD 42°C

z everestu jsem vyjel a hrál dál, bez problému jsem dohrál první zápas a šel na druhý(abych si užil hru bez trhání) a najednou se celý zápas trhal, teploty:
základní deska 44°C
CPU 66°C
GPU 59°C
HDD 42°C

moje problemy pokračují, nevim jestli to může všechno mít něco společného s bývalými windows na zformátovaném disku
pc.poradna.net

při problémech kvůli kterým jsem založil tohle téma, se mi cca před 2 dny začal neskutečně sekat IE 7
některé stránky otevře bez problému např. tyhle nebo google atd...
ale některé zase otevírá strašně pomalu...
a navíc když si u těchto stránek, které otevírají pomalu(dříve se to také nestávalo) otevřu další záložku, tak se mi IE jednoduše sekne a buď se po minutě znovu rozjede, nebo neodpovídá
většinou, když dlouho nabíhají stránky je dole v IE jak je lišta, kde je napsáno čekání na.....
tak je tam čekání na ads.......
může to stím mít něco společného a jak tyhle problemy vyřešit?