Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nainstalovat zvuk

Dobry den, mam ciste nainstalovany originalni windows 7 ultimate 64bit, jako prvni jsem nainstaloval CHIPEST ze stranek vyrobce ntb a tim je asus

bohuzel kdyz se snazim nainstalovat zvuk tak se instalace dokonci ale po resetu pc je u zvuku stale krizek, zvuk nejde, zkousel jsem oba drivery pak ze stranek asus a nic.. furt krizek..

stahl jsem to primo pro muj ntb... asus n55sf ze stranky asus

asus n55sf

i5 2410m
intel hd graphic
8gb ram
windows 7 ultimate 64bit

dekuji.

ve zvuku neni nic, je tam prazdno, neni tam vychozi prehravac, a v device manager je v audiu realtek a u toho je vykricnik a kdyz na to kliknu tak tam je toto This device cannot start. (Code 10)

zkoussel jsem insttalovat i v safe mode, a odinstalovat realtek a nainstalovat z windowsu, a take nic, furt to same... a jj je to ze stranek vyrobce, hodne lidi melo problem na win 10 s tutim ntb to same jim delalo, ale ja mam win 7 no.

takto se hledá: varianta 3
tím tvým postupem se už nikdy víc nechlub.
ostatně výrobci mb/pc/ntb mívají své stránky, žádné velké vyhledávání není potřeba.

ale to nestačí, ta instalace musí mít nějaké pořadí nebo už v sobě zahrnovat chipset driver - ten tazatel naštěstí zmiňuje.
druhá věc je, že leckdo si ho plete s lecčíms jiným.