Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyberlink Power Director

Pochválen,chcel by som sa opýtať program Cyberlink Power Director je na úpravu videa.Ak tomu dobre rozumiem zvládne napr.stiahnem film vo formáte HEVC h265 a potrbujem ho previesť na h264....aby mi to prehral moj starši ťamťung z roku 2012.Viem su aj neplatené programy napr.Format Factory ale ten sa mi zdal nejak pomalý.Zatial len info.Dikens

Ak potrebuješ iba prekonvertovať stiahnutý film z jedného formátu na iný, je program Cyberlink Power Director na takéto niečo nevhodný.
To ako keby som si chcel odniesť malý nákup z obchodu cez ulicu domov a pristavím si pred obchod kamion aj s návesom....

Skús si na to pohľadať nejaký iný neplatený program.

Nie je zlý ten program čo ste mi ponúkli je aj v češtine,len má jednú nevýhodu.Ked som videl ako dlho bude upravovať 670 Mb serial HEVC,ja neviem asi do AVC,mkv moc sa v tom nevyznám(že 5 až 6 hodín).Som to zrušil.To je asi nevýhoda všetkých takýchto programov,Nechcem vidieť ako dlho bude upravovať napr.film 6 GB.

Asi to zvládne (pokud h265 otevře), ale neni to zrovna ideální program. Pracuje se v něm navíc dost blbě. Používám ho jen na věci, které v ničem jiném neumím (třeba úprava DVD-RAM a DVD-RW v režimu VR). Já teda mám starší verzi, která možná neumí ani h264. Prostě to tehdy přibalovali k vypalovačkám, takl to mám.
Pokud ti jde jen o konverzi, format factory je asi nejlepší volbou. Našlo by se dvanáct do tuctu dalších programů na tento úkol, ale asi nemá cenu hledat. Záleží jak efektivní kodek využívá, ale nečekal bych nějaké zázraky, spíš bych čekal, že zrovna tohle budou mít přinejmenším všechny free programy stejné (pokud rovnou nebudou používat něco jako ffmpeg), bude se lišit uživatelské rozhraní, budou se třeba lišit možnosati, ale samotné rekódování se moc lišit nebude.