Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Už pravděpodobně vyšlo a to 20. března. Uvolňování nových buildů bylo ukončeno a poslední build je 1…
kacikac 29.03.2019 22:35
kacikac
Děkuji, ale vytvořit si instalační medium, na to vážně nemám :-(
jankko 30.03.2019 00:16
jankko
Ty neumíš provést dvojklik na cmd skript? :-D
kacikac 30.03.2019 00:26
kacikac
A to je všechno? A v jakém pořadí spustit ty soubory cmd? BTW: Jak moc jsou ty soubory bezpečné?
jankko 30.03.2019 01:29
jankko
Všechno. Pokud spustíš ten jeden cmd, který tam je (aria2_download_windows.cmd) tak se stáhnou uup a…
kacikac 30.03.2019 09:37
kacikac
Dyť je to prachobyčejná verze "insider preview" která ani nedokáže udržet sandbox v chodu déle jak 5…
jankko 30.03.2019 15:37
jankko
jankko - Dit si tech par dni pockej na "konecnou public verzi" clovece, na misto nakych cachru mak…
XoXoChanel 30.03.2019 16:28
XoXoChanel
Ano, měl jsem počkat, teď musím nainstalovat znova W10 a jen synchronizace mi zabere > 3 dny, jsem v…
jankko 30.03.2019 17:04
jankko
Tak si laskavě přečti co jsem psal! Za to, že vůbec nevíš nic o vývoji Win 10 opravdu nemůžu.
kacikac 30.03.2019 19:55
kacikac
Já to četl, Uvolňování nových buildů bylo ukončeno a poslední build je 18362. 20. března byl tento…
jankko 31.03.2019 00:21
jankko
Zapomněl jsi citovat i to za tím: "Pokud se nic mimořádného nestane, tak nejspíš příští týden bude p… poslední
kacikac 31.03.2019 00:27
kacikac

Už pravděpodobně vyšlo a to 20. března. Uvolňování nových buildů bylo ukončeno a poslední build je 18362. 20. března byl tento build uvolněn v rychlém kanálu a od toho data je možné jej stáhnout přes UUP (a vytvořit instalačku a upgradovat nebo instalovat jej i s finálním kanálem). Od 22. března je v pomalém kanálu. Pokud se nic mimořádného nestane, tak nejspíš příští týden bude pravděpodobně uvolněn jako finální build minimálně přes vyvolání aktualizace ve finálním kanále. Osobně jsem na tento build upgradoval už před několika dny, nemusíš být insider, instalačku si vytvoříš tu:
https://uupdump.ml/
Pokud chceš upgradovat na vyšší edici než pro, klidně můžeš použít pro, upgraduje se ti to na takovou edici, jakou máš, např. entr. Pokud chceš instalovat vyšší edici, stačí se naučit pracovat s dism a nastavit si edici na vyšší třeba z edice pro.
Nepotřebuješ být v insideru a jde to použít i na finální kanál.

Všechno. Pokud spustíš ten jeden cmd, který tam je (aria2_download_windows.cmd) tak se stáhnou uup a vytvoří se z nich automaticky iso edice, kterou jsi nastavil. Pokud chceš další edice pro instalaci (upgradovat třeba na entr můžeš ale i z pro), tak tam pak jsou další cmd, třeba multi_arch_iso.cmd, který myslím vytvoří iso se všemi edicemi dostupnými z té edice, kterou jsi stáhnul, např. pro pro jsou to edice pro, entr, edu, pro pro workstation, pro education, entr pro virtual desktops.
Bezpečné to je, uup se stahují z webu MS a skripty a soubory použité k vytváření si klidně můžeš překontrolovat nebu si udělat svůj balíček.

Já to četl,

Uvolňování nových buildů bylo ukončeno a poslední build je 18362. 20. března byl tento build uvolněn v rychlém kanálu a od toho data je možné jej stáhnout přes UUP

hraješ se na chytráka a já debil ti na to skočil, místo práce se tady teď budu zbytečně 3 dny srát s instalací a nastavením programů :(

Zapomněl jsi citovat i to za tím: "Pokud se nic mimořádného nestane, tak nejspíš příští týden bude pravděpodobně uvolněn jako finální build minimálně přes vyvolání aktualizace ve finálním kanále."
Proč tam chceš dávat něco jinýho, když toto (přesně tento build v přesně tomto sestavení) stejně pravděpodobně za pár dní vyjde?
Fakt nechápu o co ti jde.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru