Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem když zapnu pc, tak mi to hodí okénko

Potřebuji poradit když zapnu pc tak mi to na ploše hodí okénko kde je napsáno že je něco s grafickou kartou a nebo když chci zapnout nějakou hru tak mi jí to nezpustí kvůli tý grafický kartě chtěl jsem koupit novou ale když sem otevřel bednu tak jsem zjistil že tam mám celkem novou a dost dobrou grafickou kartu takže nevím co mám dělat
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)
Změna předmětu, původně: Grafika (karel)

okénko z plochy ti sejme alt+prnscr.
devmgmt.msc ti zase zobrazí správce zařízení (nežádoucí otazníky, vykřičníky)
typ karty ojedeš myší třeba ve speccy, nebo ti ho vypíše sysspec do logu.

co mám dělat

vzpomenout si na postup instalace ovladačů. předpokládám že jde klasickou domácí instalatéřinu "kašlat na to, něco si to stáhne samo".