Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor a úložiště

Ahoj,
Jaký procesor a úložiště je nejlepší na notebooku pro hraní PC her?
Procesory:Intel i7,i5,i3, Adm ryzen 5,3..nebo další?
Úložiště:SSD, HDD, HDD+ optane, sshd, flash

a jeste prosim nekdo kdo se v tom vyzna,potreboval bych rict jaka graf.karta je nejlepsi na hrani pc her
NVIDIA GeForce RTX
NVIDIA Geforce GTX
NVIDIA Geforce
NVIDIA Quadro
AMD Radeon RX
AMD Radeon R7
AMD Radeon R5
AMD Radeon Pro
Intel
AMD Radeon 520
AMD Radeon 530

prosim nekdo kdo se vyzna aby vybral 3 nejlepsi graf.karty na hrani pc her(ocislovane at vim jaka je nej)
predem moc dekuji

Já právě se nemohu rozhodnout jaký notebook koupit jelikož se vůbec nevyznám v graf.kartach,procesorech,úložišti
Cena by měla být od 10k-20k
Stačí pokud tu bude někdo kdo se v tom vyzná a řekne co je nejlepší z toho co jsem psal, podle toho si už ten notebook vyberu sam

Na Alze třeba jsou...od 13k-20k, přímo herní notebooky..jako pro někoho to asi nebudou nic extra,ale mně to stačí...jen potřebují nějaký vybrat takže kdyby mne někdo poradil na to co jsem se ptal výše byl bych rád a předem dekuji

chtěl bych na tom hrát overwatch,tera,aion,assassins black flag IV,heroes of the storm a dalsi hry se stejnymi pozadavky na graf.kartu
nevim sice z jakeho roku jsou vyrobene,ale tak kdyz uz jsme u toho tak pokud tu nekdo ví jaka graf.karta staci pro hrani techto her tak budu rad

Na Alze třeba jsou...od 13k-20k, přímo herní notebooky

aspoň vidíš, že si alza z laiků dělá srandu a ojebává je.

jelikož se vůbec nevyznám v graf.kartach

to psát nemusíš, to je vidět z toho nesmyslného seznamu grafických karet, asi opsaného z nějaké obecné slohovky o pc dílech.

Úložiště:SSD, HDD, HDD+ optane, sshd, flash

tipuju, že jsi učitel přírodopisu nebo podobný teoretik. zoofilní slovník, nesrovnatelné kategorie.

herní notebook je produkt pro zapařené prvoky, jinak taky jedna z cest jak vyhodit pár desítek tisíc.
tak jako se liší cenou / výkonem / výdrží jakékoliv nářadí, stejně i tzv. "herní notebooky".
měl bys aspoň tušit, co na tom nejčastěji hraješ (z jakého roku). dětští odborníci jsou chytřejší a ví i na jaké detaily, s jakým refresh se smíří. praktičtější uživatel má zase představu. s jak těžkým krámem se mu bude chtít tahat, ale to bude souviset i s cenou - ty žádné dělo nechceš.