Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor a úložiště

Ahoj,
Jaký procesor a úložiště je nejlepší na notebooku pro hraní PC her?
Procesory:Intel i7,i5,i3, Adm ryzen 5,3..nebo další?
Úložiště:SSD, HDD, HDD+ optane, sshd, flash

Já právě se nemohu rozhodnout jaký notebook koupit jelikož se vůbec nevyznám v graf.kartach,procesorech,úložišti
Cena by měla být od 10k-20k
Stačí pokud tu bude někdo kdo se v tom vyzná a řekne co je nejlepší z toho co jsem psal, podle toho si už ten notebook vyberu sam

Na Alze třeba jsou...od 13k-20k, přímo herní notebooky..jako pro někoho to asi nebudou nic extra,ale mně to stačí...jen potřebují nějaký vybrat takže kdyby mne někdo poradil na to co jsem se ptal výše byl bych rád a předem dekuji