Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnúť wi-fi

Zdravím páni,mám doma Tv T-mobile,a normálne mi ide wifi.chcem sa spýtať dá sa nejako wifi vypnúť ale aby mi išla telka? ďakujem

Huawei je výrobce. Budeš si muset sehnat návod ke svému typu a zjisti, jestli je možné WiFi vypnout.
Jestli se připojuješ k routeru pouze z počítačů přes WiFi, tak pak budeš mít problém WiFi opět zapnout. Budeš potřebovat aspoň jeden počítač (kromě TV) připojený kabelem.