Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poraďte mi - je v set top boxu wifi? Jak to poznám?

Dobrý den,
prosím můžete mi poradit? Nevlastním televizi, tak jsem v otázce jejího fungování (myslím ploché TV a příslušenství) zcela
"nepolíbená". Jsem citlivá k elektromagnet. záření, takže můžu volat jen se sluchátky, mobil mám tlačítkový a noťas zablokovaný
pro wifi, stejně tak mi v UPC vypnuli wifi v modemu. Prosím nepolemizujte a ani mi to nevyvracejte, mám to potvrzené tolikrát,
že o tom není pochyb. Jde mi o to, že bydlím s dítětem rok v nájmu, jedna místnost a postel máme u zdi (hlavy). V noci špatně
spím a mám přesně takové divné bolení hlavy jako když jsem delší dobu poblíž wifi nebo telefonuju bez sluchátek. Napadlo mě
zeptat se sousedů, jestli tam nemají za zdí wifi. Řekli mi, že ne, že je tam jen plochá televize. Tak jsem to vypustila, ale ty bolesti
hlavy neopustili mě...Tak jsem zkusmo teď zadala do googlu, jestli nemůže být wifi i na TV a jestli to správně chápu, je ten
set top box taky zdrojem wifi...A asi zapnutý permanenentně přes tenkou panelákovou zeď tak dvacet cm od našich hlav...
V jedné místnosti máme už jen jednu možnost, kam dát postele, k druhým sousedům, pak už bychom se museli jedině odstěhovat...
Prosím jak to je a dá se nějak podle té krabičky set top boxu poznat, jestli je tam wifi? Nebo existuje třeba možnost, jak v daném místě
intenzitu záření změřit? Pokud se mi nebudete vysmívat, což je smutné, protože podobně citlivých jedinců znám jen osobně
několik a chtěla bych vidět někoho, kdo by dal ruku do ohně za 100% neškodnost, ale prostě mi poradíte, budu Vám opravdu velmi vděčná. Děkuji. Hanka

Neškodné to bude len vtedy, ak to bude vysielať Teslove vlny. Tie sú bohužiaľ zakázané už minimálne 100 rokov a nevyzerá to, že by sa na tom v dohľadnom čase niečo zmenilo. Uplatnite si svoje právo a napíšte petíciu za znovuzavedenie Teslových vĺn.