Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vír v PC?

Ahoj vsem,
uz asi 2dni jsem si vsiml,ze mam v PC par zmen,co jsem si pred tim nevsiml. Napr.: v systemovy particii mam nejak zvlastne sipky,viz foto..V Firefoxe mi nejde v gmailu oznacit konkretni maily,nejsou tam ikonky "Smazat,Presunout,atd" a nejde se mi odhlasit z nej.
PC jsem projel eset online scenerem,neco nasel a vymazal a taky jsem ho projel AntySuperSpywarem,tan taky neco nasel a vymazal..PC se sice nechova nijak zvlastne,jen si nejsem jist,jestli je vse v poradku. Jak otestovat,jestli nemam v PC nejaky vir?
Dekuji predem za odpoved.

U méně používaných souborů to je spíš přínos u ostatních to také neni problém. Texťáky a jim podobné řídce uložené (wav, bmp, xml, doc) se tak srazí klidně o třetinu. U komprimovaných rozdíl neni a nechápu, že se nedá vytvořit někde nějaký seznam přípon souborů (rar, zip, jpg, docx, ods ...) které se komprimovat nemají, třeba proto, že už jsou komprimované (nebo právě kvůli výkonu). A ten rozdíl výkonu neni zase tak velký (kdysi dávno ve win95 to bylo dokonce naopak, protože disky byly pomalé, takže se menším čteným objemem ušetřilo víc než se ztratilo dekompresí, ale to byl úplně jiný systém komprese).
Zkomprimované soubory bych už tak nechal. Jen bych zakázal kompresi nových (atribut nekomprimovaný uplatnit jen na složky a ne na soubory).