Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook hlásí "napájen ze sítě, nenabíjí se"

Zdravím Vás, mám problém se svým notebookem (Dell Inspiron 15 5000 Series), který z ničeho nic po cca 2 letech začal hlásit "napájen ze sítě, nenabíjí se". Najednou je notebook i celý zpomalený.. Nenapadá někoho důvod? Předem děkuji za odpověď
Změna kategorie, původně: Hardware. Notebook je notebook. (karel)

a kolik % baterie ukazuje? Stav "napajeni ze site-nenabiji se" pokud ma baterie vic nez 90% je OK.

Zpomaleni viz ostatni - nejaky bloatware, adware, viry atd. - vytizene nesmysly v systemu ktere tam nemaji co delat. Pripadne po 2 letech i problem s prehrivanim kvuli zanesenemu chlazeni.

Proste nechteny bordel nainstalovany spolecne s necim chtenym, zhusta ruzne zbytecnosti co jen vyziraji systemove prostredky (klasika vselijake pochybne "antiviry", neni nad to mit 3-4 aktivni najednou (ironie)) . Ad "nabijeni" - bezi notebook i kdyz baterii vyndate ven? Pokud ano, tak bych spis videl chybu v notebooku / elektronice pro nabijeni baterie, ne v napajecim adapteru.