Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poskytnutí pc/serveru

Napsal mi náhodně nějaký člověk z číny, jestli bych mu pres teamviewer neposkytnul přístup k mému pc, aby se dostal na sít freelancerů, kde má bán(asi proto že je z číny).(za peníze) Svůj pc mu svěřit nehodlám, tak přemýšlím o možnostech? Kolik stojí pronajmutí serveru..? Nebo jak by to šlo vymyslet? dík
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

kde má bán(asi proto že je z číny).(za peníze)

- Kdyby moc chtel, tak pouzije VPN a nebude psat nahodnému cloveku z Cr.
- Tady zase chodi maili Africkych kralu, kteri zacinaji "Vas profil me zaujal, vypadate na nekoho korektniho a nekoho kdo kdo ma dobré srdce. Proto jsem si vas vybral "blablabla" pak to konci zadosti o pujcku 10 000euro a az bude zpet kralem (princem) tak ti to vrati i s uroky a slibuji pul milionu euro.

osobne se mi taky stalo ze ani s vpn se neslo pripojit protoze to rozeznalo

- Mohli ho klidne rozeznat pres ulozené informace cookies né IP.
- Uz skoro 10 lidi ti tu napsalo, at se na to vykasles a stale pokracujes obhajovanim jakéhosi cinana, tak co vlastne chces ?
* Celej tento pribeh je jakejsi divnej (i to jak jsi dosel na to, ze vystupuje pod svou IP, to ti taky rekl on ?). Osobne tomu neverim jelikoz v tom chybi zdravy rozum, jen nevim jestli jde opravdu o naivitu, trolovani, nebo IMHO coz je vice pravdepodobné zadny cinan neexistuje a resis nejaky svuj BAN. Kdyby jsi napsal pravdu "ze nevis jak obejit BAN", uz by jsi to mohl mit vyresené.
(normalni clovek uz by to mel smazano ve spamech).

Mě zase posílají maily bankéři,že potřebují pomoct s převodem nějakých milionů dolarů,co se jim válí v bance po zemřelém majiteli účtu.Prý se rozdělíme napůl.Já dolary nepotřebuji,tak Ti to mohu přenechat,úplně zdarma.Když věříš v pronájem svého PC za pár dolarů,tak na tomhle vyděláš(:-D) mnohem víc.
Kolik těch mailů po světě asi dotyčný rozeslal?Třeba pár dobráků sežene(=nachytá a obere).

Nigerijského kosmonauta už jste zachránil?

Nebo krasna "Ivanka" nebo "Jasminka" (prida i fotografii) co je do tebe zamilovana a potrebuje jen penize na letenku z ruska aby za tebou doletela .
* Kosmonaut je taky dobrej. Jeste jsem nevidel, ale verim.

Toho kosmonauta neznám,ale když každý trochu přispějeme,tak ho určitě zachráníme.
Jasmínky mi taky píšou,že hledají vážnou známost na celý život a když viděly mou fotku na FB,hned se zamilovaly a nikoho jiného nechtějí.Nevadí,že na FB vůbec nejsem a asi ani nebudu ideál mužské krásy pro takové kočky.Tuhle mi ale psala nějaká Nataša.Hezká,skromná,řidička tramvaje v Moskvě,hledá jen lásku.Už jsem jí chtěl odepsat,že v našem městě tramvaje nemáme,tak by mě neuživila.:-D

samozrejme, proto mě spíš zajímá na to co jsem psal a né poučování. Např. by mi pomohlo vedět jestli přes Vmware a teamviewer, může mít přístup k ostatním datům na HDD, nebo bude jen v tom nainstalovaném virtuálním systému? Děkuji

Třeba to bude potřebovat jenom na chvilku,aby tam poslal nějaký keylogger nebo jiný užitečný prográmek(ovšem pro něho).Pak poděkuje,že mu tenhle PC nevyhovuje,pošle pár dolarů jako odškodné,jako že je solidní člověk.
Když chceš ovšem pomáhat každému cizinci za každou cenu,zkus to.Připadáš mi jako ti dobráci,co nezištně zachraňují uprchlíky na člunech pár kilometrů od afrických břehů a vozí je až do Evropy.Pomáhat potřebným se přece musí.
Kdyby Tě na ulici poprosil nějaký neznámý člověk,ať ho na deset minut pustíš samotného k PC a dostaneš tisícovku,taky to uděláš?

pokud si čet co jsem napsal, tak by si todle asi nenapsal, navíc dostat tisícovku kazdý měsíc za nic, je uz neco jineho

poslal bych ho zpět do číny. nedokážeš vydělat tisícovku a potřebuješ dokola obhajovat pochybný "pasívní příjem"?
nejdřív si odpověz na toto:

Nějaký Číňan určitě bude shánět Čecha na jakési připojení místo toho, aby se domluvil třeba s nějakým svým kamarádem.

jak to, že chce takový člověk mezinárodně vydělávat a přitom nikoho nezná, že se upnul zrovna na tebe?

----
zařadit to mezi odpad (pardon, kategorii pokec) chválím jako dobrý nápad.