Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poskytnutí pc/serveru

Napsal mi náhodně nějaký člověk z číny, jestli bych mu pres teamviewer neposkytnul přístup k mému pc, aby se dostal na sít freelancerů, kde má bán(asi proto že je z číny).(za peníze) Svůj pc mu svěřit nehodlám, tak přemýšlím o možnostech? Kolik stojí pronajmutí serveru..? Nebo jak by to šlo vymyslet? dík
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Mě zase posílají maily bankéři,že potřebují pomoct s převodem nějakých milionů dolarů,co se jim válí v bance po zemřelém majiteli účtu.Prý se rozdělíme napůl.Já dolary nepotřebuji,tak Ti to mohu přenechat,úplně zdarma.Když věříš v pronájem svého PC za pár dolarů,tak na tomhle vyděláš(:-D) mnohem víc.
Kolik těch mailů po světě asi dotyčný rozeslal?Třeba pár dobráků sežene(=nachytá a obere).

samozrejme, proto mě spíš zajímá na to co jsem psal a né poučování. Např. by mi pomohlo vedět jestli přes Vmware a teamviewer, může mít přístup k ostatním datům na HDD, nebo bude jen v tom nainstalovaném virtuálním systému? Děkuji

Třeba to bude potřebovat jenom na chvilku,aby tam poslal nějaký keylogger nebo jiný užitečný prográmek(ovšem pro něho).Pak poděkuje,že mu tenhle PC nevyhovuje,pošle pár dolarů jako odškodné,jako že je solidní člověk.
Když chceš ovšem pomáhat každému cizinci za každou cenu,zkus to.Připadáš mi jako ti dobráci,co nezištně zachraňují uprchlíky na člunech pár kilometrů od afrických břehů a vozí je až do Evropy.Pomáhat potřebným se přece musí.
Kdyby Tě na ulici poprosil nějaký neznámý člověk,ať ho na deset minut pustíš samotného k PC a dostaneš tisícovku,taky to uděláš?

pokud si čet co jsem napsal, tak by si todle asi nenapsal, navíc dostat tisícovku kazdý měsíc za nic, je uz neco jineho

poslal bych ho zpět do číny. nedokážeš vydělat tisícovku a potřebuješ dokola obhajovat pochybný "pasívní příjem"?
nejdřív si odpověz na toto:

Nějaký Číňan určitě bude shánět Čecha na jakési připojení místo toho, aby se domluvil třeba s nějakým svým kamarádem.

jak to, že chce takový člověk mezinárodně vydělávat a přitom nikoho nezná, že se upnul zrovna na tebe?

----
zařadit to mezi odpad (pardon, kategorii pokec) chválím jako dobrý nápad.